شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

شقايق دهقان؛بازيگر سينما و تلويزيون:

جشنواره بازي و اسباب بازي موجب ايجاد نشاط در ميان گردشگران شده است

شقايق دهقان؛بازيگر سينما و تلويزيون با اشاره به ظرفيت‌هاي بالاي استان قزوين در جذب گردشگر گفت:جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي موجب شده است تا با ورود به قزوين شاهد حال و هواي خوب و لذت‌بخشي باشيم.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛شقايق دهقان در بازديد از ششمين جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز با اشاره به ظرفيت‌هاي بالاي استان قزوين در جذب گردشگر اظهار داشت: تدابير مديران شهرداري موجب شده است تا با ورود به قزوين شاهد حال و هواي خوب و لذت‌بخشي باشيم و همچنين مردم و کودکان در اين روزها از فضاي شاد حاکم بر شهر نهايت استفاده را داشته باشند.

وي با اشاره به جشنواره بازي و اسباب‌بازي که در قزوين برگزار شد، افزود: بهتر است ديگر شهرهاي کشور از ايده شهرداري قزوين استفاده کنند و با برگزاري چنين جشنواره‌هايي در راستاي ايجاد نشاط و شادي در ميان کودکان به عنوان آينده‌سازان اين مملکت و کودکان ديروز به عنوان مادران و پدران اين مرز و بوم گام بردارند.

بازيگر سينما و تلويزيون با اشاره به اينکه برگزاري چنين جشنواره‌هايي موجب حضور گردشگر در شهر مي‌شود، گفت: مردم از اين طريق با تاريخ و فرهنگ شهرها آشنا شده و جاذبه‌هاي شهرها هم معرفي مي‌شود.

دهقان با بيان اينکه برپايي موزه عروسک‌هاي ملل به اين جشنواره جذابيت خاصي بخشيده بود، مطرح کرد: در اين موزه عروسک‌ها با سنگ، چوب و پارچه مشاهده مي‌شد که براي کودکان ديروز يادآور دوران پرشور و تحرک کودکي بود.

اين بازيگر سينما عنوان کرد: در گذشته کودکان بازي‌هاي پرتحرک و با نشاطي داشتند اما امروز مادران و پدران براي رسيدگي به امور خود کودکان را به ديدن تلويزيون و بازي‌هاي رايانه‌اي وا مي‌دارند و پس از مدتي کودکان به اين دو عادت مي‌کنند و ديگر نمي‌توان کودکان را از اين رسانه‌ها دور کرد که بسيار زيان‌آور است.

دهقان با بيان اينکه شهر قزوين با وجود بناهاي تاريخي و ديدن ناشناخته باقي مانده است، گفت: اميدوارم قزوين به يکي از پايگاه‌هاي تفريحي و ديدني کشور تبديل شود.

 

تصاویر مرتبط