شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

سلاميان؛تهيه‌کننده برنامه ململ در شبکه نهال:

پخش برنامه زنده از نقاط قوت ششمين جشنواره بازي و اسباب‌بازي بود

سلاميان،تهيه‌کننده برنامه ململ در شبکه نهال گفت: پخش برنامه زنده از نقاط قوت ششمين جشنواره بين المللي بازي و اسباب‌بازي کودکان ديروز و امروز بود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛محمود سلاميان با اشاره به برگزاري جشنواره بازي و اسباب‌بازي در استان قزوين اظهار داشت: در اين دوره از برگزاري جشنواره، مديران با صدا ‌و سيما تعامل بسيار خوبي داشتند و برنامه‌هاي جذابي به صورت زنده در جشنواره بازي و اسباب‌بازي با حضور کودکان پخش شد.

وي با بيان اينکه نظم ‌و قاعده حاکم بر جشنواره ششم قابل تقدير است، تصريح کرد:در چينش غرفه‌ها و استيج‌هاي در نظر گرفته شده براي گروه‌هاي هنري، با دقت بسيار کار شده بود و هيچ تداخلي بين برنامه‌ها مشاهده نمي‌شد.

تهيه‌کننده برنامه ململ در شبکه نهال با اشاره به اينکه استان قزوين داراي ظرفيت‌هاي بالقوه‌اي در آثار تاريخي و طبيعي است، افزود: محل برگزاري اين جشنواره هم بسيار هوشمندانه انتخاب شده بود و با برگزاري جشنواره بازي و اسباب‌بازي، مکان تاريخي و زيباي سعدالسلطنه هم به مردم معرفي شد.

سلاميان با اشاره به حضور گروه ململ در دو دوره نخست جشنواره گفت:در آن دوره‌ها برنامه‌هاي مختلف جشنواره ضبط و در شبکه‌هاي جام‌جم و دو پخش مي‌شد.

وي با بيان اينکه استقبال مردم از جشنواره بسيار بوده است، عنوان کرد:در اين دوره برنامه زنده با حضور ململ و خان‌بابا در جشنواره براي شبکه نهال توليد و‌ پخش شده و همچنين بازي‌هاي سنتي، موسيقي و آوازهاي ايراني و موضوعات مختلف آموزش داده شد.

تهيه‌کننده برنامه ململ در شبکه نهال ادامه داد:در اين برنامه چهره‌هاي محبوب، مديران و مسؤولان مختلف شهر و استان قزوين حضور يافتند ‌و بخش‌هاي مختلف جشنواره هم به صورت آيتم‌هاي جداگانه معرفي شد.

 

تصاویر مرتبط