پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۰

سروش صحت؛بازيگر سينما و تلويزيون:

کودکان کشور به برگزاري جشنواره هاي بازي و اسباب بازي نيازمند هستند

صحت؛بازيگر سينما و تلويزيون در بازديد از جشنواره ملي و بين المللي بازي و اسباب بازي، گفت: کودکان کشور به برگزاري مداوم چنين جشنواره هايي نيازمند هستند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهراري قزوين؛ سروش صحت در بازديد از ششمين بين المللي جشنواره بازي و اسباب بازي افزود: شادي فرزندان در اين جشنواره، انسان را به وجد مي آورد و در اين مکان حتي شاهد بوديم که والدين نيز مانند فرزندان سرحال و با نشاط بودند.

وي، برگزاري جشنواره بازي و اسباب بازي را يک حرکت فرهنگي ارزشمند دانست و گفت: بازي و سرگرمي از مهم ترين نيازهاي کودکان و نوجوانان به شمار مي رود که مديريت شهري در قزوين به خوبي به اين موضوع توجه داشته است.

اين بازيگر تلويزيون و سينما با بيان اينکه اين جشنواره را مي توان در ساير شهرهاي کشور نيز برپا کرد،افزود: برگزاري اين جشنواره در معرفي قزوين بسيار موثر مي باشد و بهانه خوبي است تا مردم نقاط مختلف ايران به اين شهر آمده و از آثار تاريخي زيباي آن بازديد کنند.

صحت به محل برگزاري اين جشنواره که از ابنيه هاي شاخص تاريخي قزوين است نيز اشاره کرد و گفت: سراي تاريخي سعدالسلطنه يک مکان تاريخي زيبا و بسيار ديدني است که اميدوارم روزي بتوانم در آن فيلم بسازم.

ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي که از دوم  تا 10 فروردين ماه امسال در سراي سعدالسلطنه قزوين برپا مي باشد.  

 

تصاویر مرتبط