دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۰۱

در ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين با فرماندهي سپاه صاحب الامر(عج) استان؛

نقش سپاه پاسداران در حيات نظام جمهوري اسلامي هميشگي است

در ديدار رئيس شوراي اسلامي شهر و ديگر اعضاي شوراي اسلامي با سردار شاهرخي بر نقش پاسداران و به ويژه نيروي مقاومت سپاه در حيات و حفظ نظام جمهوري اسلامي ايران تأكيد شد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ عباس ظاهري در ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين با سردار شاهرخي و فرماندهان سپاه صاحب الامر (عج) استان كه به مناسبت گراميداشت روز پاسدار و جانباز برگزار شد، از نظام جمهوري اسلامي ايران به عنوان يك حكومت شيعي و همچون نعمتي از سوي خداوند متعال ياد كردو با اشاره به سخن امام حسين(ع) در دعاي عرفه، تلاش مسئولان و دست اندركاران براي انجام كار صحيح را در نظام الهي داراي ارزش و اعتبار بيشماري اعلام كرد.

وي اختصاص روزهاي مهم و مبارك از تقويم شمسي به عنوان روز پاسدار و جانباز را ازجمله بركات حيات حكومت اسلامي ايران برشمردو خاطرنشان كرد: الگو پذيري از امام حسين (ع) و علمدار كربلا كه اسوه هاي ارزشمندي به شمار مي آيند، بسيار ارزشمند بوده و در عصر حاضر، پاسداران و فرماندهان سپاه و ديگر نيروهاي مسلح از ادامه دهندگان راه اسوه هاي دنيا و آخرت به شمار مي آيند.

رياست شورا همچنين با اشاره به جمله معروف رهبر كبير انقلاب مبني بر اينكه "اگر سپاه نبود كشور هم نبود" نقش نيروي مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را در حفظ اقتدار و تماميت ارضي نظام جمهوري اسلامي ايران بسيار تأثيرگذار برشمردو گفت: دشمن نيز از وجود اين موهبت ارزشمند در كشورمان ترس و واهمه داردو لازمه نهايي شدن اهداف خود در كشور را، از بين بردن اين نهاد ارزشمند مي داند كه بي شك بدان دست نخواهد يافت.

اين عضو شوراي اسلامي شهر قزوين در ادامه پارلمان محلي شوراي اسلامي شهر قزوين را نيز بهره مند از پاسداران و جانبازاني دانست كه سالهاي ارزشمند از عمر خود را در راه پاسداشت آرمانهاي انقلاب اسلامي و حفظ تماميت ارضي كشورمان صرف كردند.

***

سردار شاهرخي فرماندهي سپاه صاحب الامر (عج) استان نيز در اين ديدار ضمن گراميداشت اعياد شعبانيه و سالروز گراميداشت فتح خرمشهر، اظهار داشت: تلاش و رشادت رزمندگان ايران اسلامي در برابر دشمنان مثال زدني بود، آنها براي باز پس گرفتن يك وجب خاك خرمشهر با دشمن نجنگيدند، بلكه همان يك وجب خاك جمهوري اسلامي ايران به اندازه دنيا براي ما ارزش داشت.

وي در ادامه با تأكيد بر اينكه مسئوليتهاي محول شده به مسئولان در هر مقام و جايگاهي بسيار خطير و همانند وظيفه يك پاسدار در صيانت از ارزشهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي است، افزود: اگر از اين مسئوليت به درستي استفاده شود، چراغ راهي براي طي ادامه مسير خواهد بود.

سردار شاهرخي با اشاره به جمله معروف امام خميني (ره) مبني بر اينكه "خرمشهر را خدا آزاد كرد" گفت: اعتقاد به عنايت و نصرت خدواند رمز موفقيتهاي ما در تمامي مراحل و موقعيتهاي زندگي است كه مي تواند وحدت و انسجام را در درون كشور حفظ نمايد.

***

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمين معبودي نماينده ولي فقيه در سپاه صاحب الامر (عج) استان در سخناني توفيق عبادت و بندگي از سوي خداوند به انسانها را موهبتي برشمردو زماني اين نعمت را متوجه مسئولان دانست كه در راه خدمت به مردم قدم بردارند.

پايان پيام/1214/خرداد94

 

تصاویر مرتبط