چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۲

فدائی فر:

807 متر مربع از معابر منطقه دو شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شد

کیومرث فدائی فر، مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: 807 متر مربع از معابر تخریب شده منطقه دو شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدائی فر با اشاره به مهم ترین اقدامات این منطقه در دی ماه اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در بحث عبور و مرور مردم منطقه دو شهرداری قزوین با آن رو به رو بودند، موضوع ترمیم و بهسازی آسفالت های این منطقه بود که این مشکل با تلاش همکاران این منطقه تا حدود زیادی برطرف شد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه دو قزوین در دی ماه امسال به متراژ 807 متر مربع ترمیم و بهسازی آسفالت معابر سطح این منطقه را انجام داده که امیدواریم این اقدامات سبب کاهش مشکلات تردد در این منطقه شود.

فدائی فر عنوان کرد: مسائل و دلایل مختلفی وجود دارد که سبب از بین رفتن آسفالت شده و در برخی از اوقات سبب نارضایتی مردم و ایجاد ترافیک می شود که با تلاش همکاران منطقه دو شهرداری قزوین این مشکلات تا حدود زیادی برطرف شد.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: تمامی مدیران و مسئولان منطقه دو شهرداری قزوین تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات موجود در سطح این منطقه به کار خواهند گرفت تا بدین وسیله مردم بتوانند با مشکلات کمتری در این منطقه زندگی کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط