چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۳۰

وزيري‌نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري قزوين:

کودکان محروم در جشنواره بازي و اسباب‌بازي حضور پيدا خواهند کرد

کودکان محروم ساير شهرهاي استان قزوين با هماهنگي‌هاي لازم در جشنواره بازي و اسباب بازي حضور پيدا خواهند کرد.

 

مديرعامل سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري قزوين گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده و با هماهنگي سپاه، کودکان محروم از ساير شهرهاي استان قزوين در نمايشگاه بازي و اسباب بازي حضور پيدا خواهند کرد.

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ سعيد وزيري‌نژاد در دهمين جلسه هماهنگي بزرگداشت روز قزوين با حضور دستگاه‌هاي برگزار كننده اين جشنواره افزود: برنامه‌ريزي و هماهنگي‌هاي لازم براي برگزاري جشنواره بازي و اسباب‌بازي صورت گرفته است و در جشنواره بازي و اسباب‌بازي فضاهاي موردنياز براي اقدامات فرهنگي، فروشگاهي، آموزش، بازي‌هاي محلي و ساير موارد در سراي سعدالسلطنه پيش‌بيني شده است.
وزيري‌نژاد بيان کرد: در حياط سعدالسلطنه براي بازي کودکان و نوجوانان 20 بازي بومي و محلي طراحي شده است که روزانه 2 بازي اجرا خواهد شد.
اين مسوول با اشاره به برگزاري نمايشگاه اسباب‌بازي‌هاي ممنوعه ويژه مديران و مسوولان براي اقدامات فرهنگي مناسب از سوي آنان گفت: در جشنواره اسباب بازي موزه تاريخ و ادبيات در مجموعه نگارالسلطنه برگزار خواهد شد که در اين موزه اسباب بازي هاي کل کشور از زمان باستان تا زمان کنون به نمايش گذاشته خواهد شد و همچنين کتب درسي از زمان پهلوي تا زمان حاضر نيز به نمايش گذاشته خواهد شد.
وي با بيان اينکه رايزني‌ها براي حضور مهمانان خارجي ادامه دارد، افزود: کميته ترافيک به مسووليت مديرعامل سازمان حمل و نقل شهرداري قزوين؛ هماهنگي‌هاي لازم را در زمينه ترافيک انجام داده است.
وزيري نژاد بيان کرد: يک نشريه در خصوص اهم اتفاقات جشنواره اسباب بازي روزانه در جشنواره توزيع خواهد شد و همچنين يک نشريه ويژه کودکان نيز منتشر شده است که در جشنواره توزيع خواهد شد.
اين مسوول با بيان اينکه همايش پياده‌روي در 8 شهريور 92 برگزار خواهد شد، گفت: تبليغات اين همايش انجام شده است و در مسير پياده‌روي در خصوص تاريخ قزوين بنرهاي نصب خواهد شد و در اين همايش، برنامه‌هاي متنوعي اجرا خواهد شد.
وي با بيان اينکه برنامه‌ريزي براي برگزاري مسابقات بين المللي دوچرخه سواري در حال انجام است، گفت: در جشنواره بازي و اسباب بازي هنرمندان مطرح کشور حضور پيدا خواهند کرد.
اين مسوول بيان کرد: برنامه‌ريزي هاي لازم براي برگزاري جشنواره آداب و رسوم، انگور و پسته، نمايشگاه خوشنويسي، کنگره شهدا، تجليل از جانبازان قطع نخاع و مستندسازي برنامه هاي روز قزوين انجام شده است.
پايان پيام
 
   

 

 

تصاویر مرتبط