شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵

مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين خبرداد؛

استقبال يک‌هزار نفري شهروندان از همايش بزرگ دوچرخه سواري

همايش بزرگ دوچرخه سواري به مناسبت هفته قزوين با مشارکت يک‌هزار نفر از شهروندان، صبح ديروز 14 شهريورماه، از ميدان آزادي تا زمين شقايق رخ داد.

 

 

مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: با مشارکت سازمان فرهنگي ورزشي همايش بزرگ دوچرخه سواري به مناسبت روز قزوين همزمان با جمعه 14 شهريور ماه از ميدان آزادي تا زمين شقايق با استقبال بيش از يکهزار نفري شهروندان تحقق يافت.
به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سيد علي فخار افزود: در راستاي ترويج فرهنگ استفاده از دوچرخه و کمک به حل مشکل ترافيکي شهر قزوين و به مناسبت جشنواره‌اي که سالروز پايتخت شدن قزوين در عهد صفوي گرامي داشته مي شود، اين برنامه مهيج برگزار شد.
وي در رابطه با چگونگي برگزاري همايش دوچرخه سواري توضيح داد: اين همايش از ساعت 9 صبح آغاز شد و شرکت کنندگان در عرض 30 دقيقه به پايان مسير رسيدند، آنان حدود سه کيلومتر را رکاب زدند و در پايان به قيد قرعه به 8 نفر از شرکت کنندگان دوچرخه اهداء شد.
فخار با اشاره به برنامه‌هاي آتي اين سازمان در ترويج فرهنگ دوچرخه سواري يادآور شد: اينگونه برنامه ها به صورت ماهانه و روشمند و در صورت مساعد بودن هوا در قزوين برگزار مي شود.
مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي همچنين از اجراي همايش‌هاي دوچرخه سواري براي بانوان در آينده ي نزديک خبر داد و افزود: تمهيداتي انديشيده شده تا در فضاهايي که امکان دوچرخه سواري بانوان وجود داشته باشد، برنامه هايي به فراخور موضوع اجرا کنيم.
وي يادآورشد: بر اساس تمهيدات انجام شده قرار است پيست دوچرخه سواري همگاني در زمين شقايق شماره دو ايجاد شود.
گفتني است؛ در اين برنامه که ويژه آقايان بود، معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين، هيأت دوچرخه سواري و شرکت ايران دوچرخ نيز مشارکت داشتند.
پايان پيام   

 

تصاویر مرتبط