چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۲

حجت الاسلام حسيني، نماينده مردم قزوين در مجلس:

بزرگداشت روز قزوين مي‌تواند قزوين را به دنيا معرفي کند

بزرگداشت روز قزوين يکي از برنامه‌هايي است که مي‌تواند قزوين را به دنيا معرفي کند و ظرفيت‌هاي مهم اين شهر را که امروز مهجور واقع شده براي جهانيان عرضه کند.

 

حجت الاسلام سيد مرتضي حسيني، نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي گفت: بزرگداشت روز قزوين يکي از برنامه‌هايي است که مي‌تواند قزوين را به دنيا معرفي کند و ظرفيت‌هاي مهم اين شهر را که امروز مهجور واقع شده براي جهانيان عرضه کند.
حجت الاسلام سيد مرتضي حسيني با اشاره به اينکه قزوين بايد در کشور شناخته شود، افزود: قزوين امروزه شهري ناشناخته است اما ظرفيت هاي بسيار زيادي دارد که بايد به دنيا معرفي شود.
وي افزود: قزوين به قدري ناشناخته مانده است که در زمان سفر کميسيون فرهنگي مجلس موجبات شگفتي نمايندگان را به همراه داشت، به طوري که اذعان مي کردند که هرگز قزوين را اين گونه و با اين نگاه نديده بودند.
 عضو کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در ادامه خاطر نشان کرد: برگزاري آيين هاي بزرگداشت روز قزوين مي تواند بخشي از وظيفه شناسايي مردم و مسئولان قزوين را نشان دهد و همين نقطه قوت برگزاري جشنواره ها و مراسم در اين روز است.
حسيني در ادامه تصريح کرد: استان قزوين يکي از استانهايي است که شرايط جغرافيايي خاص آثار باستاني و گردشگري زيادي دارد و ما در پي اين هستيم تا از طريق سازمان گردشگري کشور بتوانيم گردشگراني را به استان قزوين دعوت کنيم.
 نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان کرد: البته در اين مسير نبايد از نقش تاثير گذار رسانه ها دور باشيم و بايد بدانيم که رسانه ها به عنوان يک ابزار اطلاعاتي قوي در دنياي امروز مي توانند اثرات برگزاري اين جشنواره را چندين برابر کنند.
 اين مسئول ادامه داد: بايد به اين نکته نيز توجه کرد که نحوه برگزاري جشنواره هاي روز قزوين و چگونگي معرفي شهر و همچنين هزينه ها به چه صورتي است و بدون برنامه و هدف حرکت نکرد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط